Aktualności

17 maja 2024

Szkolenie Zespołu NCC z zakresu udzielania pierwszej pomocy

Umiejętność udzielenia pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia jest bezcenna, dlatego też w dniu wczorajszym odbyło się profesjonalne szkolenie całego Zespołu NCC, mające na celu przypomnienie oraz poszerzenie wiedzy odnośnie tego, jak postępować z poszkodowanym- zarówno osobą dorosłą, jak i dziećmi.
30 kwietnia 2024

BMZ Gliwice – najnowsze informacje z budowy

Minęło kilka tygodni od momentu rozpoczęcia prac w Gliwicach, zatem to dobry moment, aby podzielić się najnowszymi informacjami prosto z placu budowy.
10 kwietnia 2024

Budowa hali produkcyjno-magazynowej w Gliwicach dla BMZ Poland Sp. z o.o.

Z dumą przedstawiamy nasz najnowszy projekt, w zakresie którego mamy zaszczyt współpracować z Liderem na europejskim rynku litowo-jonowych inteligentnych systemów zasilania, firmą BMZ Poland Sp. z o.o.
20 marca 2024

Apartamenty Barbary 19 Katowice

Komfortowe mieszkania i luksusowe penthouse’y o pow. nawet do 152m2 w sercu Katowic
20 marca 2024

Budowa Apartamentów Zacisze w Oświęcimiu- ukończona!

Inwestycja składająca się z czterech trzykondygnacyjnych budynków, w których znajduje się łącznie 110 apartamentów- ukończona z sukcesem.
20 marca 2024

Centrum Technologii i Nauk Obliczeniowych Politechnika Śląska Katowice

Trwające obecnie prace nad modernizacją i wyposażeniem laboratoriów, obejmujące jednocześnie przebudowę części obiektu w zakresie budowlanym wraz ze stworzeniem Centrum Technologii i Nauk Obliczeniowych oraz likwidacją barier dla osób z niepełnosprawnościami.
20 marca 2024

Pasywny budynek biurowy – Zielona Góra

Budowa wzorcowego, pasywnego budynku biurowego - etap I w Zielonej Górze - Nowym Kisielinie w formule zaprojektuj i wybuduj.
25 marca 2023

Osiedle Zacisze w Oświęcimiu

Osiedle Zacisze to prestiżowa inwestycja, realizowana przez nas w formule generalnego wykonawstwa. Wyróżnia ją przede wszystkim nowoczesny architektoniczny design, wyjątkowy na skalę miasta Oświęcimia i regionu. Inwestycja składać się będzie z czterech trzykondygnacyjnych budynków w których przewidziano 110 apartamentów.
16 marca 2023

Nasze realizacje

W naszym portfolio nieustannie pojawiają się nowe inwestycje z obszaru budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej, a także aranżacji przestrzeni wewnątrz obiektów. Zapraszamy do działu REALIZACJE, gdzie prezentujemy wybrane projekty.